Jaki dzbanek filtrujący wybrać
Jaki dzbanek filtrujący wybrać?
4 lutego 2020
Pokaż wszystkie

Butelka Dafi – co, ile wymieniać filtr, aby mieć zdrową i smaczną wodę?

woda w butelce dafi

Butelki z filtrem do wody Dafi, dzbanki filtrujące i wszelkie inne urządzenia do domowego filtrowania wody cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Wynika to i z oszczędności, i z dbałości o środowisko naturalne- nie chcemy już na potęgę kupować wody w butelkach i przyczyniać się do produkcji plastiku zalegającego później w oceanach. Marka DAFI to nasz rodzimy producent artykułów, które pozwalają nam na co dzień pić w pełni zdrową i czystą wodę. To marka zaufana, która cieszy się wzrastającym zaufaniem klientów, starających żyć zdrowo i proekologicznie. Dlaczego warto wybrać butelkę filtrującą od DAFI?

Butelka DAFI

Butelki z filtrem DAFI są jednym z najnowszych produktów dostępnych w ofercie marki, które istnieje na naszym rynku już przeszło od 30 lat i wciąż się rozwija. Butelki zostały stworzone w oparciu oraz w odpowiedzi na wciąż zmieniające się oczekiwania i profil klienta- to produkt tworzony z myślą o tych, którzy kochają aktywny tryb życia i wiążą go nierozerwalnie z dostępem do zdrowej i w pełni czystej wody. Butelka filtrująca DAFI to innowacyjny produkt, który zmieści się do damskiej torebki, do szkolnego plecaka lub do torby na siłownię. W pracy, w szkole, podczas treningu- wszędzie oczekujemy tego, iż pod ręką mieć będziemy coś zdrowego do picia. A nie istnieje nic zdrowszego niż woda- bez kalorii, z minerałami. Butelka DAFI stworzona została dla świadomego konsumenta. Posiadając butelkę DAFI, już nie trzeba kupować wody butelkowanej lub wygotowywać wody kranowej.

Działanie jest dziecinnie proste- wlać do niej należy wodę prosto z kranu. Woda przepływając przez filtr z węgla aktywnego pozbawiona zostaje pochodnych chloru i wszelkich pozostałych zanieczyszczeń, zyskuje walory smakowe i zapachowe i gasić może pragnienie przez cały dzień. Butelki DAFI produkowane są w trzech rozmiarach- najmniejsza (0,3 l) dedykowana jest najmłodszym, średnia (0,5l) to świetny patent na zdrową wodę w szkole lub w pracy, a największa butelka (0,7l) idealnie sprawdzi się podczas treningu- na siłowni lub na świeżym powietrzu, wszędzie tam, gdzie lubisz. Butelka DAFI to rozwiązanie dla tych, którzy mają świadomość jak ważne jest regularne nawadnianie organizmu. Jej kształt został zaprojektowany tak, by butelka była jak najbardziej ergonomiczna i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Jak często wymieniać filtr?

Butelka filtruje wodę kranową poprzez wymienny filtr węglowy pozyskiwany w procesie spalania łupin kokosowych. Filtr ten jest więc w 100% ekologiczny, biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska. Filtr należy wymienić raz na 30 dni, jego żywotność jest szacowana na przefiltrowanie w tym czasie ilości wody odpowiadającej 300 butelkom wody o pojemności 0,5 litra! Butelka posiada obrotowy datownik, który przypomina co 30 dni o potrzebie wymiany filtra, dzięki czemu nie ma problemu, by o tym zapomnieć. Butelki DAFI tworzone zostały tak, by były trwałe, lekkie i poręczne, dlatego też u tak wielu osób są już dziś obowiązkowym elementem codziennego wyposażenia torebki czy plecaka.